Archový digitální tisk

Velkoplošný digitální tisk

+420 533 433 141

Otevírací dobaPo - Čt8:00 - 16:00
8:00 - 12:00

brno@produco.cz

Přihlásit se

HP-text

Tisk vizitek, kalendářů a fotoobrazů v Brně

Naše společnost Vám nabízí profesionální tisk a komplexní služby za příznivou cenu.

archový digitální tisk

Široký sortiment, jako jsou vizitky, kalendáře, fotoknihy nabízíme v garantované kvalitě a domluveném termínu. Tiskneme v Brně rychle a levně.

Vizitky

Prezentace Vás a Vaší společnosti bude podpořena naším profesionálním tiskem. Víme, že firemní vizitky jsou velmi významný reprezentativní doplněk firmy, který rychle ukáže váš obraz před zákazníky. Proto věnujeme velkou pozornost tomu, abychom Vám usnadnili zásadní část s návrhem před samotným tiskem. Pomůžeme Vám s grafickým návrhem pro následný tisk vizitek v jakémkoli objemu. Můžeme nabídnout tisk jednostranně i oboustranně, černobíle i barevně s výběrem papíru, který Vám bude vyhovovat. Nabízíme také možnosti laminace. Můžete si vybrat mezi matným nebo lesklým stylem. Tiskneme vizitky podle Vašeho přání a velmi rádi Vám pomůžeme se odlišit od ostatních.

Kalendáře

Kalendář je pro každého z nás důležitý nástroj, kam si zaznamenáváme milníky jako narozeniny, výročí, akce apod. Používá je každý z nás na plánování a organizaci času.Od profesionálního návrhu, až po dodání do Vašich rukou. Kalendář je tak vhodným doplňkem a darem pro Vaše partnery. Stačí nám přes webové rozhraní zaslat fotografie a Váš kalendář bude připraven přesně podle požadavků.

Fotoknihy

Fotokniha je dnes velice vyhledávaným a originálním produktem pro uchování Vašich vzpomínek do podoby kvalitního fotoalba. Vytvořte si fotoknihu z Vašich vlastních fotografií, jako jsou oslavy narozenin, svatby, dovolené, děti, ... Z dodaných podkladů připravíme vhodný dárek s úžasnými zážitky, které nesmějí být zapomenuty. Fotoknihy se tak velmi rychle stanou součástí knihovny a vzpomínkou pro Vaše blízké.

Pohlednice

Vytiskněte si u nás vlastní pohlednice a zašlete svým blízkým milý pozdrav. V dnešní moderní době, kdy každý používá tzv. chytrý telefon, se může zdát pohlednice zastaralá. Ale i přes nové technologie má tato forma komunikace v našich životech stále své nezastupitelné místo. Formáty pohlednic: DL 105 x 210 mm / A6 105 x 148 mm / A5 148 x 210 mm.

Obálky

Obálky jsou primárně určeny jako obal pro dopisy a další listiny. Ve firemní korespondenci vždy vznikají požadavky na potištěné obálky opatřené patřičným logotypem a adresou odesilatele. I v dnešní době elektronizace je taková komunikace prostě nutností. Formáty obálek DL (110 x 220mm), C5 (162 x 229mm), C4 (229 x 324mm). Obálky tiskneme od jedné barvy až po plnobarevný tisk obálek. Na obálky můžeme tisknout nejen firemní logo a adresu, ale i obrázky a fotografie.

Katalogy a brožury

Brožura, firemní katalog, ceník produktů a další, je u nás možno tisknout za přijatelné ceny, vysoké kvalitě a krátkém termínu. Nabízíme tisk brožur nepřeberného množství formátů a velikostí. V našem kalkulátoru nastavíte všechny možné parametry pro tisk brožur. Nabízíme standartní formáty A5, A4 na výšku, či šířku, nebo je možno definovat vlastní rozměr až 305x230mm. Jednotlivé strany jsou sešité 2 "skobičkami" - vazbou V1. Cena u digitálního tisku zůstává stejná bez ohledu na počet jazykových či desénových mutací v rámci jednoho nákladu. Můžete personalizovat jednotlivé výtisky, můžete variovat design.

Letáky

Dokonalý tisk letáků a plakátů je naší předností. Tiskneme letáky různých rozměrů, černobílé i barevné, jednostranné, oboustranné i vícestránkové, nebo brožury. Tiskneme na lesklý i matný papír. Letáky jsou nejlevnější propagací Vaší firmy a osloví nejširší veřejnost, proto Vám rádi s grafickou přípravou pomůžeme. Letáky dodáme v krátkém čase, bez nutnosti čekání na zaschnutí barev. Naší velkou výhodou je snazší provádění kontrolních výtisků. Odpadají velké náklady spojené s předtiskovou přípravou v porovnání s ofsetovým tiskem. U tisku není problém na každý tištěný kus napsat třeba jiné jméno apod.

Plakáty

Tiskneme plakáty různých rozměrů A4, A3 až do velikosti SRA3. Černobílé i barevné, jednostranné, oboustranné. Tiskneme na lesklý i matný papír. Plakáty jsou nejlevnější propagací Vaší firmy a osloví nejširší veřejnost, proto Vám rádi s grafickou přípravou pomůžeme. Plakáty dodáme v krátkém čase, bez nutnosti čekání na zaschnutí barev. Naší velkou výhodou je snažší provádění kontrolních výtisků. Odpadají velké náklady spojené s předtiskovou přípravou v porovnání s ofsetovým tiskem. Vychází tedy mnohem levněji v nákladech na kus u tisku od 1 do 1000 kusů letáků než u ofsetového tisku. U tisku není problém na každý tištěný kus napsat třeba jiné jméno apod. Plakáty je možno personalizovat po jednom kuse!

velkoplošný digitální tisk

Využijte náš velkoformátový tisk pro svou společnost.

Magnetické fólie

Potiskneme Vám magnetické folie různé tloušťky, rozměru, použití. Potištěné magnetické fólie lze umístit na libovolné kovové povrchy, jako například prezentační desky, ledničky, počítače, kovové dveře, auta a jiné. Nejběžnější využití magnetických folii je v označení firemních automobilů. Ideální pro krátkodobou reklamu na autě. Jezdíte přes týden pro firmu, prostě vylepte magnet. Jedete soukromně, magnetku jednoduše sundejte. Tyto "magnety" mouhou být opatřeny ochrannou laminací. Z toho pak vyplývá dokonalá životnost v exteriéru - odolává slunci, dešti i nečistotám. Pro umytí sundáte a umyjete běžnými prostředky.

Řezaná grafika

Řezaná fóliová grafika najde své uplatnění především v oblasti propagace. Lze ji využít od výkladních skříní, vylepení na bannery či desky až po nalepení na výrobky. Vyřezávat lze jakékoli samolepicí interiérové, exteriérové, nažehlovací fólie apod. Po vyřezání je provedena separace a montáž na přenosovou fólii. Nabízíme řezanou grafiku na polep výloh, aut, poutačů, ... Vybírejte z barevného vzorníku značky Oracal, v šířích 60, nebo 120cm. V nabídce jsou taktéž speciální materiály s imitaci pískovaného skla, perletí, průhledných barevných folií,...

Polepy výloh

K polepům a označení výloh nabízíme standartní vinylové folie s potiskem, či bez potisku. Mohou být chráněny laminací, pro delší životnost a ochranu před mechanickým poškozením. V současné době jsou využívané tzv. one way vision OWV, neboli děrované folie. Výhodou je bezesporu částečná propustnost světla do prodejen,... Jako výrobce polepů výloh zajišťujeme také instalaci polepů. Montáž fólií na výlohy je vhodné provádět při teplotě 5°C a vyšší. Cena za instalaci je individuální dle polohy, náročnosti a dle povětrnostních podmínek.

Reklamní tabule

Vhodná možnost prezentace důležitých informací o Vaší firmě. Zajišťujeme desing, výrobu i instalaci reklamních cedulí a panelů i orientačních systémů. Tabule, tabulky, cedule, označení provozoven, ... pod těmito pojmy můžeme rozumět potištěnému pevnému podkladu, který je zpravidla umístěn na budovách pro reklamní sdělení a naváděcí informace. Od rozcestníkových tabulí přes označení vchodů, kanceláří, jednacích místností apod.

Billboardy

Billboardy jsou velkoplošné reklamní panely standardizovaných formátů. Pro výlep se využívá speciální billboardový BBS papír (Blue Back Side) který je z rubové strany modrý (zamezuje prosvítání přelepené grafiky). Tyto reklamní plochy pak mají životnost do 3 měsíců. Dlouhodobější reklamní kampaně se tisknou na samolepící fólie bez laminace s životností 1-2 roky, po zalaminování 3 roky. Posledním médiem pro billboardové plochy je bannerová plachta. Ta se vyrábí v jediném kuse, ze zdvojeným zpevněným obvodem a oky na vypnutí. Životnost bannerů je cca 3 roky.

Bannery a plachty

Bannery - plachty, poutače, ... jsou dnes nejčastějším materálem k potisku reklamy. Jde o velmi odolný nosič reklamy se širokými možnostmi instalace do interiéru i exteriéru. Díky široké nabídce materiálů od 260 - 800g můžete vybírat nejvhodnější tloušťku pro Vaši zakázku. Další z možností těchto materiálů jsou tzv. MESH - děrované bannery, které kladou menší odpor větrným nárazům a jsou hojně používané na lešeních, plotech. Nabízíme bannery prémiové i ekonomické, těžké i lehké, na krátkodobé i dlouhodobé užití, včetně ekologických typů.

Samolepky

Samolepicí papírové, nebo vinylové samolepky. Rozmanité rozměry a tvary... Základní samolepky tvoří papírové etikety v různých typizovaných rozměrech na arších A3. Další variantou jsou samolepky na vinilových foliích, které mohou být tvarově vyřezané dle Vašich požadavků. Plnobarevný potisk může být chráněn laminací. Nejčastější použití těchto samolepek je v označování provozoven, veletržních expozic, polepů aut,... U vinylových samolepek volíme mezi 3 základními materiály - monomerické válcované folie, polymerické měkčené folie a tzv. lité folie, které jsou využívané pro dlouhodobější životnost, příkladně na automobilech. Tiskneme velkoplošné samolepky až po pásy pro billboardy.

Velkoformátové plakáty

Tisk velkoplošných plakátů je vhodný do interiéru i exteriéru, kam přinese živé a věrné barvy a požadovanou atmosféru. Klientovi nabízíme možnost využít také neobvyklé velikosti, které nejsou v běžných tiskárnách dostupné. Tiskneme na kvalitní papír i na moderní vinylovou fólii. Z jednotlivých tiskových pásů poskládáme velké transparentní plochy podle požadavků klienta. Plakáty pro všestranné využití na kvalitním podkladu a kvalitním tiskem.

Obrazy na plátně z Vašich fotek

Vyberte svou oblíbenou fotografii a nechejte ji vytisknout na plátno v té nejvyšší kvalitě. Zajistíme profesionální tisk Vašich fotoobrazů. Rychle a jednoduše. Plnobarevný tisk na vysoce kvalitní lněné plátno vypnuté na dřevěném rámu. PŘÍMO OD VÝROBCE. Vyberte si některý ze standardizovaných formátů tak, aby vyhovoval Vašemu požadavku. Nebojte se využít vlastní kreativity. Fotoobraz mluví pak za Vás.

grafické práce

Nabízíme kvalitní služby v oblasti grafických návrhů, DTP a předtiskové přípravy. Přesně doplníme Vaši grafickou představu a připravíme kvalitní data k tisku. Tím bezpečně zamezíme možným nepřesnostem při finálním zpracování Vaší zakázky. Navštivte stránku grafické studio.

výroba prezentačních systémů

Naše společnost se na trhu úspěšně profiluje také jako dodavatel reklamních a prezentačních systémů. Roll-upy, reklamní stěny, vlajky, áčka a rámečky, reklamní stolky nebo stojany - to vše naleznete v nabídce prezentačních systémů naší společnosti na specializované webové stránce produco.cz. Navštivte nás a z naší široké nabídky produktů si vždy vyberete.

Kontaktujte nás

Budeme se Vám obratem věnovat.

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše ochr.os.údajů

picture

Načerpejte inspiraci a užitečné tipy v našem blogu

blog

Digitál nebo ofset?

15.2.2022

Každá technologie má své pro a proti. Ale jeden zásadní rozdíl tu je. Jednoduše nemá cenu tisknout 100 ks oznámení ofsetem nebo 10 tisíc letáků digitálem.

Zjistit více

blog

Tisk v interiérovém designu

16.2.2022

Digitální tisk našel své místo i v interiéru. Vývoj se posouvá, zkvalitňuje se materiál, který lze potisknout. Spotřebitel mnohdy vůbec netuší, kde všude se s ní setkává.

Zjistit více

vizitky-kalendare-fotoknihy.cz

+420 533 433 141

brno@produco.cz

Božetěchova 2826/36, 612 00 Brno

Po - Čt8:00 - 16:00
8:00 - 12:00

benefits

RYCHLOST

Vždy se snažíme vyjít Vám vstříc. Abyste mohli tiskovinu použít třeba do 48 hodin.

benefits

Kvalita

Dnes je kvalita nutností. Ke každé zakázce přistupujeme vždy zodpovědně.

benefits

Termíny

Předem dohodnuté termíny jsou pro nás svaté. Víme, že jsou pro Vás důležité.

benefits

Supercena

Hrajeme s Vámi fér hru v poměru cena-výkon. Dostanete vždy to nejlepší.

benefits

Vtřícnost

Víme, kde Vás bota tlačí a co potřebujete. Jsme tady denně právě pro Vás.

benefits

Radost

Máme radost, když se práce daří. Výsledek nás potěší a Vám skvěle poslouží.