Tisk plakáty A4, A3, SRA3

Tiskneme plakáty různých rozměrů do velikosti SRA3. Černobílé i barevné, jednostranné, oboustranné. Tiskneme na lesklý i matný papír. Plakáty jsou nejlevnější propagací Vaší firmy a osloví nejširší veřejnost, proto Vám rádi s grafickou přípravou pomůžeme.

Vytištěný plakát vám dodáme prakticky ihned!

Plakáty dodáme v krátkém čase, bez nutnosti čekání na zaschnutí barev. Naší velkou výhodou je snažší provádění kontrolních výtisků. Odpadají velké náklady spojené s předtiskovou přípravou v porovnání s ofsetovým tiskem. Vychází tedy mnohem levněji v nákladech na kus u tisku od 1 do 1000 kusů letáků než u ofsetového tisku.

Plakáty je možno personalizovat po jednom kuse!

U tisku není problém na každý tištěný kus napsat třeba jiné jméno apod., to vše jsme schopni nabídnout pro Vaše plakáty.

Navrhneme leták nebo plakát přesně podle vašich požadavků a přání, pomůžeme Vám s výběrem materiálu. Zakázku Vám vytiskneme v nejkratším možném termínu v řádu hodin, podle velikosti objednávky. Tiskneme v různých rozměrech, podle množství informací co na letáčku požadujete. Plakáty tiskneme v jakémkoli objemu.

Velkoformátové plakáty

Přejděte na stránku velkoformátové plakáty a zkalkulujte si cenu on-line.

Standardně výroba a doručení trvá 1-2 pracovní dny.


1

Kalkulátor ceny

cm x cm
cm x cm
Cena za kus bez DPH:
0
Cena za kus s DPH:
0
Cena celkem bez DPH:
0
Cena celkem s DPH:
0

Cena za 5 kusů

bez DPH:
0
s DPH:
0

Cena za 10 kusů

bez DPH:
0
s DPH:
0

Cena za 50 kusů

bez DPH:
0
s DPH:
0

Cena za 100 kusů

bez DPH:
0
s DPH:
0
Strpení prosím...
0%