O nás


Společnost PRODUCTION Co., spol. s r.o. se zabývá zejména výrobou a prodejem přenosných prezentačních systémů, velkoplošným a digitálním tiskem.

Široký sortiment stojanů, prezentačních stěn, bannerů, roll up systémů, atd. tvoří dvě řady produktů. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky švédské společnosti Expand a dále o řadu Standard, která doplňuje sortiment za příznivé ceny.

Z oblasti tiskovin nabízíme velkoplošnou produkci bannerů, samolepící folie, okenní grafiku, plakáty, billboardy, foto prezentace, ... Archový digitální tisk je soustředěn na výrobu tiskovin, jako jsou letáky, plakáty, vizitky, samolepky, fotoknihy, brožury, katalogy, pohlednice, obálky, ...

Naše produkty nabízíme za zvýhodněné ceny pro reklamní agentury, kdy je možné dodávku diskrétně zaslat konečnému klientovi. Pro tento účel jsou zasílány produktové listy, návody bez údajů o naší firmě.

Neváhejte se informovat na agenturní a množstevní slevy.

Prioritou naší činnosti je, kromě kvality, kreativity a efektivity, také dlouhodobá a úspěšná spolupráce s našimi obchodními partnery.
Strpení prosím...
0%